Velký Tote Bag kabelka 43x34 cm ze silné kůže - ruční výroba

Kabelky z kůže|

Kabelka z kůže ruční práce
Kabelka z kůže ruční práce
Cena:4400.00CZK
Standardní doba dodání je cca 15 dní.

Kabelka Tote Bag vyrobená z 2,5 - 4 mm silné měkoučké hovězí kůže s možností výběru barev. Materiál použitý při výrobě kabelky je velice zajímavý. Jedná se o provoskovanou kůži na jejímž povrchu lze vytvářet světlé mapy (viz fotografie) ohybem a deformací. Ty lze kdykoliv zase vyhladit.  K dispozici jsou dvě barevná provedení kůže. Světle hnědá (koňak) a tmavě hnědá. Uši jsou vyrobeny z čistého hovězího kruponu, tedy toho nejlepší co lze pro namáhané díly použít. Je možné zvolit barvu uší, nicméně nedoporučuji moc experimentovat :-).
Kabelka nemá podšívku. Tedy uvnitř je hrubý rub kůže. 

Stěžejní vlastnosti, aneb proč je cena taková jaká je:

Provosovaný materiál hovězí objemná useň vysoké kavality Full Grain, tedy bez vytenčení plný objem s pull-up efektem tvoří nejpodstatnější část ceny. 
Kombinace strojového a ručního šití. Šito na sedlářském stroji nejsilněší nylonovou nití. Všechny namáhané části, především spodní část jsou šité ručně. Nikde žádné vracení strojem. Vše zakončené ručně, tedy nehrozí párání. Uši jsou vyrobeny z kvalitního hovězího kruponu, tedy nejpevnější a zároveň nejdražší části usně o tlouštce 4 - 5 mm. Uši jsou přišívané ručne. Dvě vrstvy silného nylonového šití viz detailní fotografie. Kabelka je v horní části vystužena 5 cm širokým pásem viz fotografie. Řekněme nesmrtelnost sama :-).

Tote Bag handmade leather

Tote Bag handmade leather

Tote Bag handmade leather

 

 

 

 

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com