Cross body kabelka z kvalitní silné kůže. Popruhy čistý krupon - - ruční výroba

Kabelky z kůže

Cross body kabelka z kůže
Cross body kabelka z kůže
Cena:5100.00CZK
Standardní doba dodání je cca 15 dní.

Velice jednoduchá Cross Body kožená kabelka na přání v libovolném rozměru vyrobená z 3 - 4 mm silné měkoučké hovězí kůže s možností výběru barvy uší. Materiál použitý na koženou tašku je velice zajímavý. Jedná se o provoskovanou kůži na jejímž povrchu lze vytvářet světlé mapy i škrábance (viz fotografie) ohybem a deformací. Ty lze kdykoliv zase vyhladit. Platí u hnědého provedení. 

V černém provedení tento efekt není, přesto, že se jedná o stejný materiál. Šedivá na fotografiích není dočasně dostupná. Kabelka je bez podšívky uvnitř hrubá neupravená kůže s jemným chlupem. Díky nestandardně silnému materiálu a šití lze kabelku zařadit do sekce "nezničitelný výrobek " schopný pojmou a unést cokoliv, včetně stavebního materiálu :-). 

Taška je  v provedení cross body, tedy s pásem přes ramena. Tento pás je odnímatelný a je vyrobený z čistého kruponu stejně jako uši, tedy  nejlepšího materiálu, který je reálné produkovat. Taška má standardně rozměry šířka 38 cm , výška 40 cm. Je možná libovolná uprava rozměru. Uši jsou uzpůsobeny pro nošení přes rameno. Je možné uši například zkrátit jen pro nošení v ruce, nebo je uplně odstranit.

Stěžejní vlastnosti, aneb proč je cena taková jaká je:

Provosovaný materiál hovězí objemná useň vysoké kavality Full Grain, tedy bez vytenčení plný objem s pull-up efektem tvoří nejpodstatnější část ceny. 
Kombinace strojového a ručního šití. Šito na sedlářském stroji nejsilněší nylonovou nití. Všechny namáhané části, především spodní část jsou šité ručně. Nikde žádné vracení strojem. Vše zakončené ručně, tedy nehrozí párání. Uši jsou vyrobeny z kvalitního hovězího kruponu, tedy nejpevnější a zároveň nejdražší části usně o tlouštce 4 - 5 mm. Uši jsou přišívané ručne. Dvě vrstvy silného nylonového šití viz detailní fotografie. Taška je v horní části vystužena 5 cm širokým pásem viz fotografie. Řekněme nesmrtelnost sama :-).

cross body leather tote bag

taška ručně šitá česká republika

Totebag velké provedení s crossbody pásem z 35 mm širokého a 4 mm silného kruponu :-). Používám podobnou bez uší a nemohu si tento crossbody systém vynachválit. Nově jsem uvnitř pro lepší pocit vystužil horní okraj tašky 5cm širokým pásem kůže. 

Cross body kabelka z kůže

Cross body kabelka z kůže

Velká Cross body. Hnědá s hnědými uchy.

Kabelka z kůže

  • :
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com